صفحه اصلی / آموزش بهینه سازی سایت / ۵ نکته افزایش سئو سایت

۵ نکته افزایش سئو سایت

در این مقاله آموزش سئو ۵ نکته افزایش سئو سایت در سال ۲۰۱۷ معرفی شده است. اگر بدنبال بهینه سازی وب سایت خود هستید این مقاله را دنبال کنید.

۵ نکته افزایش سئو سایت

۱- ارزش ایجاد کنید
امروزه گوگل بیشتر از هر چیزی دیگر به تولید محتوا ناب و غیر کپی اهمیت ویژه ای می دهد. تولید محتوای با ارزش که مناسب با مخاطبان کاربران سایت باشد، تاثیر بسیار زیادی در افزایش سئو سایت دارد.

⁣⁣۲- موانعی که باعث تضعیف تجربه کاربری می گردد را حذف کنید
تجربه کاربری یکی مهمترین عوامل افزایش سئو سایت است. تجربه کاربری علاوه براینکه می تواند باعث رضایت کاربر گردد، باعث بهینه شدن سایت در نتایج موتورهای جستجو می گردد

⁣⁣۳- برروی محتوای خود بیشتر سرمایه گذاری کنید
همانطور که بیان شد، در چند سال اخیر، موتورهای جستجو و البته گوگل امروزه تمرکز اصلی خود برای رتبه دهی و افزایش سئو سایت، برروی تولید محتوا قرار داده اند.

۴- محتوای بصری خود را بهینه نمایید
مهم ترین نوع محتوا، امروزه محتوای بصری که اینفوگرافیک را می توان نوعی از آن ها دانست، می باشد. امروزه با توجه به وجودشبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام که پایه تشکیل آن ها عکس است، محبوبیت محتوای بصری بیشتر از گذشته شده است.

⁣۵- اطلاعات خود را به روز نگه دارید
متاسفانه اکثریت مالکان سایت فکر می کنند، همین که سایتی طراحی گردید کار تمام است و نیازی دیگر به خدمات اضافه ای نمی باشد. ⁣به روز نگه داشتن اطلاعات سایت و مطابق بودن آن ها با آخرین تغییرات تکنولوژی، یکی دیگر از نکاتی است که می تواند در افزایش سئو سایت تاثیر زیادی داشته باشد.

درباره ammarlu

این مطالب را نیز ببینید!

بهینه سازی فروشگاه اینترنتی

بهینه سازی فروشگاه اینترنتی

بهینه سازی فروشگاه اینترنتی یکی از جنبه های مهم برای ایجاد رقابت و برتری  گرفتن از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *