آموزش سئو جوملا

سئو جوملا برای وب مسترهای جوملا که در حال حاضر سعی دارند در زمینه بهینه سازی موتور های جستجو و رتبه گیری فعالیت کنند نیز مفید است. وب مستر سعی دارد ارتباط خود با کاربران و موتور های جستجو را افزایش دهد. البته این مقاله راز های رتبه گیری در گوگل را فاش نخواهد کرد ( متاسفیم!) ولی راه اینکه بتوانید در موتور های جستجو اول باشید را برایتان روشن تر خواهد کرد. با دنبال کردن مراحل گفته شده و پیروی کردن از آنها می توانید محتوای خود را به راحتی در اختیار موتور های جستجو قرار دهید.

بهترین افزونه سئو جوملا شخص شما هستید که با رعایت موارد جزئی میتوانید سئو سایت جوملایی خود را بهینه سازی کنید. سعی کنید درگیر افزونه های سئو جوملا نشوید و خود به تنهایی جوملا را سئو کنید.

ارتقاء موتور های جستجو معمولا با یک سری تغییرات در وب سایت شما همراه خواهد بود. وقتی به این تغییرات تک تک نگاه می کنید زیاد مهم و تاثیر گذار به نظر نمی رسند ولی وقتی این تغییرات کنار هم قرار بگیرند، تاثیر گذاری و اهمیت خود را به معنای واقعی نشان خواهند داد. این تغییرات در رتبه شما در موتور های جستجو تاثیر باور نکردنی خواهند داشت.

درست است که اسم این مقاله آموزش سئو جوملا است ولی مبنای کار شما برای بهینه سازی باید مخاطبین و بازدیدکنندگان سایتتان باشد. تنها موضوعی که باید برایتان مهم باشد نظر بازدیدکنندگان سایت است. اینکه آنها به دنبال چه مطالبی هستند و چه مواردی می تواند آنها را جذب کند. اینکه تنها هدفتان گرفتن رتبه بالا در موتور های جستجو باشد، شما را به موفقیت اصلی و نتایج دلخواه نخواهد رساند. مصرف کنندگان نهایی کاربران شما هستند ، نه موتور های جستجو.

همه افرادی که دوست دارند سایت خود را ارتقاء دهند می توانند از این مقاله استفاده کنند، بدون در نظر گرفتن نوع سایت و یا اندازه سایتی که دارند. این مطالب برای همه با هدف بهینه سازی سایت نوشته شده است.

با توجه به افزایش تعدادکسانی که از موبایل برای دسترسی به اینترنت استفاده می کنند، الگوریتم های گوگل باید خود را با این الگو ها هماهنگ کند. امروزه گوگل از ظاهر (mobile-friendly) ریسپانسیو وب سایت به عنوان یک عامل مهم در رتبه دهی برای وب سایت هایی که این امکان را دارند استفاده می کند. پس قبل از هر چیز از اینکه وب سایت شما این قابلیت را پشتیبانی می کند اطمینان حاصل کنید.

البته تیم توسعه جوملا جهانی هم بی کار نبوده و راهنمای علامت گذاری محتوا را به هسته جوملا اضافه کرده! راهنمای علامت گذاری schema.org صفحات را علامت گذاری و گوگل اطلاعات را در صفحات جستجو در دسترس عموم قرار می دهد. اطلاعاتی شامل عنوان مقاله، نویسنده، امتیاز که همه این موارد به کاربر این امکان را فراهم می کند تا به راحتی تصمیم بگیرد دوست دارد از کدام صفحات بازدید کند.

زمانی که صفحه ای را تگ می کنید، راهنمای علامت گذاری همه ی اطلاعات مورد نیاز و حتی اطلاعات اضافی را برای کاربران نمایش می دهد. رفرنس schema.org آنچه را که می خواهید تگ کنید لیست می کند.

منبع: http://upseo.ir

درباره ammarlu

این مطالب را نیز ببینید!

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت : همان طور که می دانید یکی از فاکتورهای سئو سایت سرعت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *