صفحه اصلی / آموزش بهینه سازی سایت / تائید سئو سایت و بهینه سازی منفی توسط سایت گوگل

تائید سئو سایت و بهینه سازی منفی توسط سایت گوگل

تائید سئو سایت: بعد از مدت ها و پافشاری گوگل در مورد سئوی منفی و  رد کردن این موضوع بالاخره با آمدن الگوریتم های پاندا و پنگوئن گوگل و کم ارزش شدن محتوای کپی شده و لینک های خریداری شده ، گوگل سئوی منفی را تائید کرد و انجام چنین کاری را امکان پذیر خواند .

تا به امروز تعداد زیادی مطالب و مقاله در مورد سئو منفی و همچنین راه های مقابله با آن منتشر شده که به دلیل نوپا بودن میزبان سئو فعلا از این نوع مباحث در سایت موجود نمي باشد اما از همین مطلب قول افزودن مطالب در مورد سئو منفی و راه های مقابله با الگوریتم جدید پنگوئن گوگل را بدهم .

امکاناتی که گوگل در ابزار وبمستر خود یا همان گوگل وبمستر ارائه می دهد هر روز گسترده تر و کامل تر می شود و همچنین گوگل در این رابطه ابزاری به نام Link Disavow Tool ارائه داده است که جز بهترین های گوگل وبمستر بوده اما به دلیل تازه بودن این ابزار فعلا بسیاري از کاربران گوگل از این امکان اطلاعی ندارند که با استفاده از این ابزار می توانید لینک های ضعیف و خریداری شده را از دید گوگل مخفی کنید و تاثیرات بد این نوع لینک ها را از بین ببرید .

خیلی از کاربران سوال می کردند که آیا امکان دارد که رقبا به سایت ما صدمه وارد کنند ؟ و ما هم به صراحت جواب نه را میدادیم اما امروز گوگل با تائید سئوی منفی جواب ما هم به این سوال از نه به بله تبدیل شد و گوگل در جواب به این سوال پاسخ می دهد : جواب مثبت است,بله سئو منفی وجود دارد و میتواند به سایت ها صدمه وارد کند .

بر این باور باشید و مطمئن باشید که سئوی منفی وجود دارد و به جز شما کسانی هم هستند که رقبای شما محسوب می شوند و برای پیشرفت خود دست به هر کاری (خرید لینک غیر مرتبط برای شما تا …) میزنند که سایت شما را به نابودی بکشند و تنها پیشنهاد ما این هست که سایت خود را در گوگل وبمستر و حد الامکان از گوگل آنالیز و ابزار جدید Link Disavow Tool برای مخفی کردن لینک های خود استفاده کنید و مراقب رقبای خود باشید تا برای شما دردسر ساز نباشند .

منبع مقاله : میزبان سئو

درباره ammarlu

این مطالب را نیز ببینید!

افزایش آمار بازدید سایت

۶ روش افزایش آمار بازدید سایت

افزایش آمار بازدید سایت یکی از دغدغه های هر دارنده وب سایت یا کسب و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *